Zaloguj przez Facebooka

• Sprzątaj kościół albo płać..

• Cola z Biedry

• Każdy uczestnik tej imprezy dostaje trzy prezerwatywy dziennie

Każdy uczestnik tej imprezy dostaje trzy prezerwatywy dziennie

 
 
W Buenos Aires trwają właśnie III Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie, które powoli zaczynają być nazywane żartobliwie "igrzyskami seksu". W trakcie dwunastodniowych zawodów, w których biorą udział sportowcy w wieku od 14 do 18 lat z całego świata, rozdanych zostanie aż 144 tysięcy prezerwatyw. Wychodzi po 3 dziennie na każdego uczestnika. Wszystko w ramach kampanii Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl), który rozpoczął akcję „Graj bezpiecznie”. Głównym celem jest poprawienie wiedzy młodych sportowców na temat seksu i wykorzystywania seksualnego, a prezerwatywy są jedynym środkiem antykoncepcyjnym, który oprócz drastycznego zmniejszenia ryzyka ciąży zapobiega także przenoszeniu się groźnych chorób, jak np. kiła czy AIDS.

• Doda w stroju kowboja szpanuje autem za 400.000 złotych i ma ze sobą torebkę za 75.000 zł!

Doda w stroju kowboja szpanuje autem za 400.000 złotych!

Sezon festynów plenerowych się już zakończył, a co za tym idzie Doda ma więcej wolnego. Rabczewska postanowiła wykorzystać chwilę wolnego na szybkie zakupy w luksusowym butiku w centrum Warszawy. Piosenkarka została przyłapana przez fotoreporterów, gdy wychodziła ze sklepu wprost do swojego nowego, nie wypożyczonego auta za ponad 400 tysięcy złotych

Celebrytka założyła neonowy sweter, krótkie skórzane spodnie i kowbojskie buty. To taki dziki zachód w stylu Ciechanowa. Aby cenowo dodatki pasowały do samochodu, zabrała ze sobą torebkę Hermes Birkin za ponad 75 tysięcy złotych.


Następna strona
Losowy wpis