Zaloguj przez Facebooka

• Czego faceci chcą naprawdę

• Kiedy kupisz sobie rower treningowy do domu

Majewski opowiada o seksie z Deynn: "Starałem się kiedyś znaleźć coś ważniejszego

Majewski ostatnio cyklicznie publikuje na Twitterze swoje rozliczne przemyślenia na różne tematy. 96. wpis tego typu 25-latek poświęcił... seksowi. Okazuje się, że zdaniem Majewskiego, to bliskość fizyczna jest w związku najważniejsza, a przywiązanie emocjonalne musi zejść na drugi plan. Uważam, że dobry sex jest podstawą udanego związku. Starałem się kiedyś znaleźć coś ważniejszego, no ale nie. Sex zazwyczaj łączy, później utrzymuje, a gdy go nie ma to potrafi rozłączyć - pisze z rozbrajającą szczerością Daniel. Szacunek, zasady, zaufanie - to wszystko jest ważne, ale bez sexu jakieś takie niepełne - podsumowuje swoje przemyślenia "influencer". Internautom nie spodobały się słowa Majewskiego. "Jasne, wmawiaj dzieciakom, że seks jest najwazniejszy. G*wno prawda!" - pisze zbulwersowana internautka.

• Gdy spała, mąż wykorzystywał ją seksualnie. Spełniał swoje najdziksze fantazje. Odkryła na jego tele

Gdy spała, mąż wykorzystywał ją. Spełniał swoje najdziksze fantazje

Ta sytuacja miała miejsce w marcu tego roku w Wielkiej Brytanii. Pewna kobieta odkryła w telefonie męża, że mężczyzna regularnie wykorzystywał ją bez jej wiedzy i wszystko nagrywał. Gwałty trwały kilka miesięcy! Prawdziwy dramat kobiety, która ufała mężowi...
Brytyjczyk bez wiedzy żony spełniał z nią swoje najskrytsze i najdziwniejsze fantazje erotyczne. W tym czasie kobieta spała i nie miała o niczym pojęcia. Sprawa wyszła na jaw zupełnie przypadkowo. Pewnego dnia mężczyzna zapomniał zabrać do pracy telefonu. Żona wzięła go wówczas do ręki i przejrzała całą zawartość urządzenia. W pewnej chwili zauważyła ikonkę o nazwie „Video Locker”. Bardzo ją ona zaintrygowała i postanowiła sprawdzić także i ją. Gdy w nią kliknęła, jej oczom ukazały się nagrania, które dosłownie zmroziły jej krew w żyłach....

Na filmach zobaczyła siebie twardo śpiącą, podczas gdy jej mąż wykorzystuje ją seksualnie i spełnia swoje najskrytsze fantazje. W czasie jednego z aktów wytrysnął jej na twarz, a następnie wszystko dokładnie wytarł, nim kobieta zdąrzyła się obudzić. To nie wszystkie nagrania. Reszta zawartości nie została jednak ujawniona.

Przerażona i zdenerwowana natychmiast zadzwoniła do jego miejsca pracy, żądając wyjaśnień. Independent zacytował słowa kobiety, które wypowiedziała do męża tuż po tym, jak odkryła prawdę:

Właśnie obejrzałam filmy na twoim telefonie. Widać na nich, jak mnie gwałciłeś. Zgłoszę to na policję!

Mężczyzna jednak ją ubiegł...

Mężczyzna do tego stopnia przeraził się groźbami żony, że po pracy natychmiast udał się na najbliższy komisariat i o wszystkim opowiedział policjantom. Skruszony miał im wyznać:

Uprawiałem seks z żoną, jednak ona się na to nie godziła. Odkryła to i obejrzała nagrania w moim telefonie

Kobieta jest zaszokowana tym, co się stało. Wyznała, że bierze bardzo silne leki nasenne, a być może mąż dodawał jej większą ilość, dlatego spała tak twardo, że niczego nie czuła. Wcześniej nigdy nie miała żadnych podstaw do tego, aby jej zaufanie w stosunku do męża zostało nadwyrężone. Zawsze wydawał się jej godny zaufania. Wychowywali razem dzieci. Na łamach Daily Mail wyznała:

Od tamtej chwili życie moje i naszych dzieci zostało wywrócone do góry nogami. To się stało w taki sposób, że nie mogę się z tym pogodzić i nie potrafię przestać o tym myśleć. Nigdy nie przypuszczałam, że on będzie zdolny do czegoś takiego. Oszukał mnie i nie chcę już mieć z nim nic wspólnego.


Niedawno zapałd wyrok sądu...

Brytyjczyk przyznał się do zarzucanych mu czynów.Sąd w Newcastle skazał go na 9 lat więzienia. Sędzia, który prowadził rozprawę, w uzasadnieniu wyroku powiedział, że mężczyzna:

Nie mając oporów w wykorzystywaniu seksualnym żony i robiąc to dla własnej przyjemności, skrzywdził ją i potraktował jak przedmiot.

• Reklamy leków na potencję


Następna strona
Losowy wpis