Zaloguj przez Facebooka

• Dawid Podsiadło osobiście sprzedawał swoją nową płytę w kiosku pod Pałacem Kultury

Dawid Podsiadło w związku z premierą swojej nowej, trzeciej płyty „Małomiasteczkowy” sprzedawał album osobiście. W zielonym kiosku ustawionym pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.


Premiera płyty „Małomiasteczkowy” odbyła się w piątek 19 października br. Wtedy to, w centrum Warszawy, pod Pałacem Kultury i Nauki stanęła niewielka, zielona budka – taka sama jak dawne kioski, w których sprzedawano gazety. Z okienkiem, okratowanymi szybami. Na szyldzie widniały napisy: Muzyka, Prasa, Bilety, Podsiadło. I to właśnie w tym kiosku swoją nową płytę sprzedawał i podpisywał Dawid Podsiadło. Artysta w piątek po południu na swoim profilu na Facebooku podziękował wszystkim, którzy przyszli spotkać się z nim osobiście. „Ps. Wielu z Was w kiosku dzisiaj spotkałem, jakie miłe to spotkania są! A Wy tacy elokwentni i pełni energii. Jestem fanem” - napisał.


Na płycie „Małomiasteczkowy” znajduje się 10 utworów - poruszają takie tematy, jak problemy z komunikacją w związku, ciemne strony sławy. Album przez pierwsze dwa tygodnie będzie sprzedawany w sieci Empik.


Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dawid-podsiadlo-osobiscie-sprzedawal-swoja-nowa-plyte-w-kiosku-pod-palacem-kultury#.W83ClIgZLbQ.wykop